GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
1. TARAFLAR
1.1. Gecem Dinlence Gereçleri San.Tic.Aş ( Bundan böyle kısaca "PİDPİDİ" olarak anılacaktır. )
Ahmet Yesevi mah.Biberlik cad.no:2 Sultanbeyli/İstanbul

1.2. Üyeliği onaylanmış ve/veya web sitesini aktif kullanan, son kullanıcılara (Bundan böyle kısaca "KULLANICI" olarak anılacaktır)

 

.      KULLANICI’nın www.pidipidi.com sitesindevermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda işbu Gizlilik Sözleşmesi hükümleri uygulanacaktır.

.      Site, “güvenli alışveriş” ve “kişisel bilgilerin gizliliği” ilkesi ile geliştirilen bir altyapıya sahip olup Site’ye girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler sistem ve internet altyapısında Pidipidi ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları Pidipidi bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları'nca online olarak, ilgili Banka ve/veya benzeri Kart Kuruluşları ile KULLANICI arasında gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Pidipidi tarafından görülmez ve kaydedilmez.

.      KULLANICI’nın kredi kartı, banka kartı, üyelik, mal/ürün satın alma ve/veya bilgi güncelleme amaçlı olarak Site’ye girişini yaptığı bilgiler/veriler, diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

.      Site’de diğer internet-web sitelerine bağlantı verildiği hallerde, bu sitelerin kullanımı ve bu siteler üzerinden gerçekleştirilecek işlemler için ilgili sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir.

.      İşbu Sözleşme’nin herhangi bir maddesinin ya da bölümünün yasalar çerçevesinde, yasa koyucu Tarafından veya herhangi bir resmi merci veya mahkeme Tarafından geçersiz addolunması diğer maddelerin geçerliliğini etkilemez.

.      İşbu Sözleşme, Türk Hukuku’na tabi olup, Sözleşme’den kaynaklanan tüm uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.